پیامدهای دوستی های دختر و پسر

متاسفانه این دوستی ها آثار و نتایج مخربی دارن. چه روی خود فرد و چه روی خونواده ها و جامعه.

چه ازدواجایی که به خاطر این دوستی ها به طلاق کشیده شده. دخترایی که خیلی راحت به طرف مقابل دل بستن و فکر کردن اون آقا پسر واقعا عاشقه، ولی بعد خیلی راحت خودشونو یه طعمه دیدن و شکست عشقی خوردن و دچار افسردگی شدن و کار خیلیاشون به تیغ انداختن روی دست و گرفتن عکس از دستشون و گذاشتن اون توی فضای مجازی و حتی خودکشی رسیده.
چقدر پسرا که خیلی راحت مورد فریب طرف مقابلشون قرار می گیرن و برای این که اونو از دست ندن دائما واسش شارژ میفرستن و پول براش خرج میکنن تا نکنه یه دفعه اون دختر خانم بره و این آقا پسرو تنها بزاره. این موقع پسر فقط مورد تیغ زنیه طرف مقابلش قرار گرفته و بعد چند وقت که بلاک بشه حساب کار دستش میاد. متاسفانه این دوستیا حتی باعث نادیده گرفتن دستورات دینی شده و بچه مسلمونای مارو درگیر خودش کرده.
متاسفانه این دوستیا تا جایی پیش رفته که حتی سراغ متاهل ها هم رفته و زن و مرد خیلی راحت توی فضای مجازی با جنس مخالف آشنا میشن و با اون قرار می ذارن و همسرشونو نادیده می گیرن و به اون خیانت می کنن، که وقتی مثلا مرد از خیانت همسرش باخبر میشه، سراغ دوست همسرش میره و نمیتونه جلوی خشم خودشو بگیره و خیلی راحت خون ریخته میشه.
آری خواهرم، بله برادرم این است نتیجه ی دوستی های خیابانی و فضای مجازی. یادمان باشد که هر عملی یه عکس العملی رو در پی داره. پس مراقب سرگرمیامون، دوستیامون و حد و حدود رابطه هامون باشیم.

نکته: ما جوانان مسلمان نباید فراموش کنیم که طبق دستورات دین مبینمان هرگونه آلوده شدن به این گناهان، عذاب های دنیوی و اخروی را در پی خواهد داشت.

در پایان، یادآوری دو نکته الزامیست:

ما بچه مسلمان هستیم، پس باید به غیر هم جنس های خود به چشم خواهر و برادر نگاه کنیم.
حواسمان باشد که قبل از ازدواج راه عفاف و پاک دامنی پیش گیریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *